Oczyszczanie działek i terenu

ProMulczer wykorzystuje technikę rekultywacji gruntów zwaną mulczowaniem leśnym, aby pomóc właścicielom nieruchomości upiększyć i rozszerzyć użytkowe części ich gruntów. Zamiast przetaczać ciężki sprzęt po murawie, powodując nieestetyczne uszkodzenia, rozdrabniamy drzewa i mulczujemy niechciane zarośla bezpośrednio w lesie, pozostawiając ochronną warstwę wiórów, które pomagają ożywić pozostałą roślinność. Rezultatem jest ściółka leśna, która wygląda i pachnie wspaniale oraz chroni ziemię przed erozją spowodowaną spływem wody.

ProMulczer i oczyszczanie działek!

Oczyszczanie terenu z drzew i krzewów jest niezbędne dla każdej osoby, która dba o estetyczny wygląd swojej działki. Oferujemy szybką, sprawną i profesjonalną usługę oczyszczania z zarośli.

 

Oczyszczamy działki zagospodarowane ale również i zapuszczone sady, łąki i tereny nieużytkowe. Podejmujemy się prawdziwych wyzwań jak i projektów typowo estetycznych.

Przygotowujemy parcele do budowy, odzyskujemy piękny wygląd gruntów, usuwamy zarośla, korzenie, drzewa, krzaki i krzewy.

Skontaktuj się z nami!

Mogilany ul Rynek 4

501-803-568

promulczer@gmail.com

Znajdź nas!